+90 212 495 00 00 | info@simgeyapimerkezi.com
ANA SAYFA | HAKKIMIZDA | PROJELERİMİZ | İLETİŞİM
HAKKIMIZDA
Firmamız konut projeleri, iş merkezleri, sanayi yapıları,otel,tatil köyü gibi her türlü proje,inşaat ve taahhüt işlerini yapmak üzere Uğur Ayık ve Elif Ayık kardeşler tarafından kurulmuş olup, ailenin iştirakleri arasında mazisi 40 yıla dayanan Uğur Tekstil Mak.San. Ve Tic.A.Ş., Marsem Mühendislik, Mercan Oyuncak Ltd. Şti. de bulunmaktadır.

Şirketimiz faaliyetlerini Halkalı Basın Ekspres Yolu üzerinde bulunan kendi binası Uğur Plaza'da sürdürmektedir.

Simge Yapı Merkezi genel koordinatörü inşaat mühendisi Engin Çınar (Y.T.Ü. 1995) 15 yıldır Bağdat Caddesi ve civarında birçok prestijli projeyi hayata geçirmiştir.

Son dönemde Kadıköy ilçesinin güzide semtlerinde nitelikli konut projeleri gerçekleştirmek amacıyla, konusunda uzman bölgeye hakim çalışanları ile bu bölgeye odaklanmıştır.

Misyonumuz; Her geçen gün eskiyen ve faydalı ömrünü tamamlayan binalar yerine, içinde yaşayan sakinlerin memnuniyetini ön planda tutarak, güvenli, estetik ve fonksiyonel konutlar inşa ederek mutlu bir yaşam ortamı sağlamaktır.

Vizyonumuz;
Geçmiş tecrübelerimizden faydalanıp, gelecekle ilgili yaşam beklentilerini gözönünde bulundurarak, kalitesini içinde yaşayanlara her an hissettiren, yıllar geçse bile konsepti eskimeyecek modern ve konforlu konutlar inşa ederek kaliteli yaşamın simgesi olmaktır.
© Simge Yapı Merkezi | All Rights Reserved